Turystyka

Apartament Mechelinki – spokojna lokalizacja w uroczej miejscowości w pobliżu Trójmiasta

Apartament Mechelinki to spokojna lokalizacja w uroczej miejscowości w pobliżu Trójmiasta. Firma MARIO COMPANY MARIUSZ BOGDANOWICZ prosperująca pod adresem: ulica Regatowa 10B/2, 81-198 Mechelinki, NIP 9580902875, REGON 192626957 to firma zarządzająca tym apartamentem. Z jej przedstawicielami można kontaktować się pod numerami telefonów: 601 991 980, 601991980 i +48601991980. W mieszkaniu można doskonale spędzać czas wolny albo wyjazd służbowy.

Najważniejsze walory, zachęcające do tego, by zabukować tutaj miejsca to: modernizm, wygoda, pełne wyposażenie, pierwszorzędna lokalizacja, możliwość wynajmowania o każdej porze roku a także konkurencyjna cena.

Takie plusy składają się na to, że opcja zakwaterowania jest warta uwagi. Duże mieszkanie pomieści 8 osób. Powierzchnia mieszkania to 108 metrów kwadratowych. Sporym walorem jest taras. Jego powierzchnia wynosi 56 metrów kwadratowych. W mieszkaniu jest dostępne bezpłatne łącze internetowe, na co sporo przyjezdnych zwróci uwagę. Sprawna klimatyzacja potęguje komfort. Kuchnia jest dobrze wyposażona, co pozwala nieskrępowanie gotować i czuć się jak w swoim domu.

Świetne wrażenie wywołuje w dodatku nowoczesna łazienka. Pobyt wynosi 800 złotych na dzień, co jest korzystne, patrząc na standard mieszkania. Goście apartamentu Mechelinki mają zagwarantowane miejsce na samochód, w bezpiecznym garażu zamkniętym na pilota.

Można również korzystać ze schowka na rowery. Znaczy to, że mieszkając w apartamencie Mechelinki można spędzić wolne chwile dokładnie w ten sposób jak zaplanowano i nie poczuć się skrępowanym. Nie we wszystkich hotelach i domach wypoczynkowych jest to zagwarantowane. Mieszkanie można zarezerwować w prosty sposób, przy pomocy systemu rezerwacyjnego na witrynie.

Kontakt z właścicielami też nie jest utrudniony. Apartament z trzema sypialniami dedykowany jest turystom, którym spokojna atmosfera nie pozostaje czymś obojętnym. I to zyskają.