Turystyka

Innowacyjne maski do nurkowania TUSA

Sprzęt oraz gadżety przydatne w nurkowaniu od firmy TUSA można kupić w sklepie www polskiego dystrybutora. TUSA to pionier takich produktów jak akcesoria do nurkowania, rozpoznawalny z doskonale przygotowanej oferty. W sklepie zaopatrywać można się na przykład w: jackety nurkowe, płetwy, maski, fajki, buty albo komputery nurkowe. Znaczy to, że można zakupić zarówno sprzęt podstawowy dla amatorów, jak i w większym stopniu rozwinięte pod względem technologii wyroby, dla nurków z doświadczeniem.

TUSA rozpoznawalna jest od pierwszych chwil działalności z zastosowania najlepszych technologii w nurkowaniu z fajką. Najwyższej jakości osprzęt nurkowy wytwarzany jest zgodnie z standardami ISO 9001. Szczególnie rozpoznawalnym wyrobem firmy, oferowanym także w takim punkcie sprzedaży są płetwy z systemem poliuretanowych piór PuRiMaX. Ta technologia wytwarza doskonały napęd z przodu oraz zapewnia bezzwłoczną reakcję na wszystkie ruchy nurka.

Innowacyjny generator „wirów” minimalizuje napór wody, przez ruch płetwy występujący w klasycznych gładkich ostrzach. Opłaca się też przyjrzeć się nowościom, jeśli kogokolwiek interesują najnowsze projekty. Dla konsumentów, którzy interesują się wyrobami w atrakcyjnej kwocie udostępnione są z kolei akcje promocyjne. W punkcie sprzedaży mogą zaopatrzyć się jednocześnie klienci prywatni, centra nurkowe, sklepy sportowe, doświadczeni płetwonurkowie, jak i te osoby, które dopiero planują rozpoczynać własną przygodę z nurkowaniem albo nurkowaniem z fajką.

Sprzęt oraz akcesoria do nurkowania udostępnione są w dużej liczbie, dlatego rozdzielono je na działy tematyczne. Są to: jackety, maski, płetwy, fajki, buty, automaty oddechowe, akcesoria, instrumenty pomiarowe, torby, light & motion a także TUSA SPORT. Wyroby w konkretnych podkategoriach szczegółowo opisano, a jeżeli ktoś ma dodatkowe zapytania co do asortymentu, to może je zadawać sprzedawcom. Na dodatek, można również dowiadywać się ze strony o newsach firmowych, jak i z dziedziny nurkowania.