Inne

Wszechstronna diagnoza kardiologów w Sports Medic

{Oferta z zakresu kardiologii realizowana w placówce medycznej Sports Medic to usługi specjalistyczne. Kardiologia Wrocław to leczenie chorób oraz wad w obrębie układu krążeniowego i serca. Kardiolog w pierwszej kolejności zapisuje na właściwe badania, a potem wdraża terapię. Wykwalifikowani kardiolodzy do chorych podchodzą indywidualnie, co ma wpływ na otrzymanie doskonałych efektów.

Zabiegi proponowane w placówce odnoszą się do kardiologii interwencyjnej. Bazuje ona na zastosowaniu cewnika naczyniowego i kardiologii nieinwazyjnej. W drugim przypadku chodzi o diagnostykę i terapię schorzeń układu krążeniowego oraz serca, bez konieczności fizycznej ingerencji w organizm. Wszechstronna opieka medyczna zawiera: diagnozy kardiologiczne, próby wysiłkowe EKG, badanie EKG Holter, badanie holter ciśnieniowy, USG serca, USG doppler, próby wysiłkowe, holtery ciśnieniowe, holtery EKG.

Kardiolodzy ze Sports Medic to doświadczeni i stale rozwijający kompetencje specjaliści, mający doświadczenie w terapii najmłodszych, dorosłych a także osób uprawiających sport. Do ekspertów należy się zgłaszać, gdy czuje się: ból lub ucisk w klatce piersiowej, arytmię serca, duszności, czy omdlenia i uczucie osłabienia. W ośrodku można skorzystać zarówno z konsultacji, jak i z wysokospecjalistycznych procedur terapeutycznych: koronarografii, zabiegów przezskórnej angioplastyki wieńcowej, wszczepienia rozrusznika i kardiowertera – defibrylatora, inwazyjnych badań elektrofizjologicznych, przezskórnej ablacji albo operacji kardiochirurgicznej.

Zastosowanie nowoczesnego sprzętu, spora wiedza i umiejętności personelu medycznego zachęcają do leczenia się tutaj. Szczególnie