Sport

Wysokiej jakości sprzęt i gadżety do tenisa oraz badmintona

Ergonomiczne rakiety tenisowe marki Yonex wybierane są tak samo przez amatorów, jak i przez osoby które grają zawodowo. Marka projektuje oraz dystrybuuje trzy główne kolekcje rakiet: EZONE NEW DEEP BLUE, VCORE NEW TANGO RED oraz VCORE NEW PRO. Rakiety EZONE cechuje spory komfort gry i moc uderzeń. Kolekcja VCORE pozwala na większą kontrolę gry, czucie wszystkich ruchów i ma idealną rotację. Rakiety z obu serii, jak i inny katalog produktów taki jak profesjonalne rakiety do badmintona można kupować w sklepie rodzimego dystrybutora w niewygórowanej cenie.

Jeżeli ktoś ma już swoją preferowaną rakietę Yonex i chciałby kupić taki sam model, może sobie na to pozwolić. Jeśli zaś ktoś rakietę tej marki nabywa pierwszy raz i zaznajomi się z opisami, będzie zorientowany, na co się decydować. Parametry rakiety mogą również omawiać z kupującym pracownicy zatrudnieni w sklepie. Każda rakieta scharakteryzowana jest pod względem tego, czy mogą z niej korzystać średniozaawansowani, czy doświadczeni sportowcy. Opisane są użyte w nich techniki oraz można dowiedzieć się, jacy znani sportowcy używają ich standardowo.

Yonex to firma rozpoznawalna również z rakiet do badmintona. Gracze kupujący rakiety tego wytwórcy mogą być pewni, że podniosą własne możliwości na korcie. Wszystkie rakiety napinane są z optymalną siłą. Dostępne kolekcje rakiet do badmintona to: Astrox, Nanoflare, Duora, Voltric, Arcsaber, Musce Power oraz Basic. Do każdej z nich dołączona jest instrukcja dotycząca sposobu przeplatania naciągu. Materiały z jakich wykonane są rakiety są mocne i z tego powodu kupujący mają wgląd do trwałych modeli.

W sklepie katalog produktów jest szeroki i rozdzielony na działy takie jak: rakiety do tenisa, obuwie do tenisa, naciągi tenis, akcesoria, rakiety do badmintona, obuwie do badmintona, lotki i naciągi badminton. W oddzielnych działach dostępne są bestsellery i nowości. Nie ma znaczenia, czy ktoś gra w tenisa albo w badmintona amatorsko, czy profesjonalnie. Każdorazowo odnajdzie gadżety dopasowane do umiejętności i stylu gry.