Turystyka

Wysokogatunkowe wyroby Mennicy Polskiej: Patek Philippe

Patek Philippe to najlepsze i najdroższe zegarki na świecie, jakie można nabywać w Mennicy Polskiej. Spersonalizowane patenty wykorzystane w konkretnych zegarkach ukazują ich renomę. To mechanizmy co do jakich nie ma wątpliwości, że są bezkonkurencyjne. Kolekcja Patek Philippe jest obszerna. Kolekcjonerzy mogą zobaczyć, jakie zegarki są dostępne i pośród nich odnaleźć najlepsze modele, jakie maksymalnie będą im odpowiadać.

Antoni Patek, założyciel marki zegarków od pierwszych chwil akcentował jakość zegarków i do dzisiaj tak zostało. Nie bez powodu kolekcjonerzy zwykle podkreślają, że zaprezentowane zegarki to zegarki z duszą. Zakochanie w tych zegarkach trwa do teraz, a wyszukać je można w renomowanych butikach z całego świata. Pomimo, że same zegarki nawiązywały do tradycji, nie da się zaprzeczyć, że ciągle podążają za bieżącymi trendami. Dowodem na to jest na przykład ponad kilogramowy model Calibre 89, z trzydziestoma trzema mechanizmami i 1728 częściami. Złoty zegarek pokazuje między innymi wschody oraz zachody słońca, temperaturę bądź fazy księżyca. Ręczna manufaktura oraz rzemiosło zachęcają do zakupu prestiżowych modeli.

Zegarki mechaniczne bazują na sprawdzonych, a równocześnie oryginalnych rozwiązaniach, czyli są z chęcią wybierane. Dokładność, niezawodność, funkcjonalność, piękno, klasyka i technika – dokładnie w ten sposób można opisać zaprezentowane modele. Są potwierdzeniem luksusu.

Wizerunek firmy, jak i jej produkty powodują, że rodzimi kolekcjonerzy chętnie nabywają takie zegarki. To modele naręczne skierowane do wymagających użytkowników. Te czasomierze z pewnością są rekomendowane osobom przykładającym uwagę do swojego wizerunku i doceniają wysokiej jakości akcesoria. Kolekcjonerzy cenią rzemiosło wykonania i troskę o najmniejsze detale. Kupno zegarków Patek Philippe traktowany jest jako inwestycja w przyszłość.