Turystyka

Zajazd u Hermanów: miejsce najlepszy na kameralny pobyt na Szlaku Orlich Gniazd

Zajazd u Hermanów to hotel idealny na przytulny pobyt na Jurze Krakowsko – Częstochowskiej. Otoczenie lasów, wzgórz oraz zamku daje szansę na doskonałe wrażenia i pozwoli czuć się wyjątkowo. Można więc w takim miejscu odpoczywać sam na sam, z ukochanym, w gronie rodzinnym lub z przyjaciółmi. Klasyczna polska kuchnia i gościnność są tutaj zapewnione. Bogato wyposażony zajazd Olsztyn, tuż przy zamku Olsztyn to świetna opcja dla miłośników Szlaku Orlich Gniazd.

Można albowiem przebywając tutaj wybrać się nie tylko na zamek w Olsztynie, lecz również jest to bardzo dobra baza wyjściowa na inne zamki na Jurze. To również miejsce, gdzie poza wczasami indywidualnymi można decydować się na wyjazd integracyjny, przygotowanie jubileuszu urodzin lub zorganizowanie uroczystości weselnej, komunii, chrzcin lub innych przyjęć okolicznościowych. To też dobre miejsce pod kątem warunków do zaplanowania konferencji albo spotkania służbowego.

Wystarczy sprawdzić galerię zdjęć obiektu i sprawdzić na stronie najważniejsze wiadomości, aby przekonać się, że jest to miejsce warte uwagi. W Olsztynie można spędzać doskonale czas, na dodatek ciesząc się kompletnym czarem zaprezentowanego obiektu. Pracownicy zajazdu są nad wyraz przyjaźnie nastawieni i udzielają odpowiedzi na wszystkie pytania osób interesujących się pobytem.

Nocleg w obiekcie przeznaczony jest dla 19 osób. Wszystkie pokoje umieszczone są na poddaszu. Można wybierać wśród 7 pokoi gościnnych, z których każdy ma inną kolorystykę. Pracownicy zawsze doradzą kierunek wycieczek podróżnym, którym będzie zależało na zwiedzaniu ważnych historycznie obiektów. Przede wszystkim polecane są Szlaki Orlich Gniazd. Poza komfortowym noclegiem i urozmaiconą bazą turystyczną warto skoncentrować na tym, jak smaczne jest menu w restauracji. Klasyczne polskie obiady domowe oraz muzyka nastrojowa w tle są zagwarantowane. Każda osoba, która chce tutaj rezerwować pobyt może to robić za pomocą witryny lub telefonicznie.